Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!)

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) Empty Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Mar Ian 11, 2011 1:49 pm

MarioX

MarioX
(Yay ! My first real Rank) : Newbie
Banuiesc ca din moment ce sunt primul trebuie sa incep cu ceva in gen "Bine v-am gasit asta seara, cutare cutare , va sarut mana la toti , etc. etc." .ok ... trecem peste porcarii .. salut , sunt Mario ( e prenumele meu , nu sunt obsedat de SuperMario!) , am 16 ani , locuiesc in Orasul Mafiei (a.k.a. Piatra Neamt) si sunt incantat ca sunt primul fraier care face topic la sectiunea asta Smile))

Vezi profilul utilizatorului

2Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) Empty Re: Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Mier Ian 12, 2011 2:33 am

Ice0Age

Ice0Age
Administrator
Mane dar sa mai facut vreo 15 prezentari dar am sters eu categoria si am pus dinou Smile))

Vezi profilul utilizatorului http://blezingstar.forumotion.com

3Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) Empty Bulangiule!>:P la data de Mier Ian 12, 2011 4:40 am

MarioX

MarioX
Tu chiar trebuie sa imi strici distractiaa?Smile .... BULANGIULE >Razz Smile))Mad

4Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) Empty Re: Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Lun Ian 17, 2011 9:46 am

geobecu

geobecu
Bine Team gasit
Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) 33ee7bf3050931b1ea4dfd9

5Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) Empty Re: Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Lun Ian 17, 2011 10:01 am

sasuke

sasuke
Level 1 Member
MarioX cand mai apare Op ? chiar imi place traducerea pe care ai facuto la 482 Basketball

6Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) Empty re : ................................ la data de Lun Ian 17, 2011 10:17 am

MarioX

MarioX
nu cred ca vb serios avand in vedere ca am comiso rau , 4 greseli intrun singur sub ...

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum